محسن کیایی و قرنطینه با رز

قرنطینه با بچه‌ها خیلی خوش می‌گذرد. دیگر نه حوصله‌ات سر می‌رود و نه دلت  می‌گیرد. چون خانه پر می‌شود از شور و شوق بچه‌ها و صدای خنده‌هایش که همه  غمها را از بین می‌برد. محسن کیایی بازیگر سینما با انتشار عکسی از هم بازی  شدن با دخترش رز درباره این روزهای در خانه ماندن نوشته:« قرنطینه، خونه،  بازی، رز، مو فرفری و کرونا.» 

نرگس محمدی و استایل کرونایی

بچه ها همیشه یک راهی برای سرگرم کردن خودشان پیدا می‌کنند. به خصوص در این  روزهای کرونایی و در خانه ماندن‌های اجباری. نرگس محمدی بازیگر سینما و  تلویزیون با انتشار عکسی در این باره نوشته:« من برای تو بمیرم با این  استایلت در این روزهای کرونایی کاش ما هم مثل تو بودیم .» 

بنیامین بهادری و بوی عیدی

دیگر خبری از زمستان نیست. همه جا بوی عید می‌آید. با اینکه امسال خبری از  آن رفت و آمدهای شب عید در سالهای گذشته نیست، اما زمستان می‌رود و کرونا  هم انشالله تمام می‌شود. بنیامین بهادری خواننده محبوب هم از بهانه‌های  اصلی زندگی وامیدش به پایان زمستان و خستگی‌ها نوشته. او با انتشار عکسی از  پسرش نوشته:« با اینا زمستونو سر می کنم با اینا خستگیمو در می کنم .بوی  عیدی بوی تو.» 

شاهرخ استخری و نبات خوردنی

بعضی از بچه‌‌ها خیلی بامزه و شیرین هستند. اما بعضی از بچه ها خیلی بامزه  تر، شیرین تر و البته قند و نبات هستند. این را شاهرخ استخری بازیگر سینما و  تلویزیون می‌گوید و البته از واقعیتها پرده بر می‌دارد. او با انتشار عکسی  از دخترش نبات نوشته:« از وقتی نبات به دنیا اومد ما خانوادگی تبدیل شدیم  به یه مشت آدمخوار.» 

الهام پاوه نژاد و کاوه نائل

بعضی وقتها خودمان باید حالمان را خوب کنیم. حالا با شنیدن موسیقی یا قدم  زدن یا دیدن فیلمی که خاطرات شیرین را یادآوری می‌کند. الهام پاوه نژاد  بازیگر سینما و تلویزیون هم با انتشار ویدیویی از حال خوبی که از آن  می‌گیرد، نوشته :«عزیزانی که می‌بینید آقایون نائل هستند. پدر، آقا مهران  که معرف حضورتون هست. از دوستانِ و همکاران خوب من. پسر هم کاوه خان هستند  که اوایل سال قدم رنجه کردن و به این دنیا تشریف آوردن. هربار حالم خوش  نیست و دلم می‌‌گیره به صفحه‌ی مهران میرم و این ویدئو را دوباره نگاه  می‌کنم و غرق لذت و آرامش و عشق میشم...ویدیوی دوم جدیدتره و آقا کاوه داره  بزرگ میشه و مامانو باباش غرق لذت میشن... کاوه جانا قول میدیم تلاش کنیم  جامعه‌ی سالم‌تری برای تو و دوستانت بسازیم...ساز زندگیت کوک باشه همیشه  پسر جون.از ما ناامید نباش.پی‌نوشت: این روزها و شب‌ها هرکی می‌تونه ساز  بزنه، موسیقی خوب بشنویم،شعر بخونیم، به گیاه و گلدانها و حیوانات برسیم،  بذاریم دوباره روح لطیف و شاعرانه بر زمین‌مان بباره.شاید راهی باز شد.»

  رضا صادقی و پنکیک پزی با دختران

بهترین روش سرگرم کردن بچه‌ها در خانه آشپزی کردن با آنهاست. هم کلی شیرینی  وخوراکی برای خوردن دارید هم بچه‌ها از این در خانه ماندن خسته نمی‌شوند و  البته از خبرهای بد هم دور می‌شوند. رضا صادقی خواننده محبوب پاپ هم همین  روش را انتخاب کرده. او با انتشار ویدیویی از پنکیک پزی با تیارا و ویانا  نوشته:« توی این روزای تلخ حواسمون به بچه ها باشه که توی خونه هستن  کنارمون و حوصله شون سر میره .و‌ از همه مهمتر با هر روشی نذارین از اخبار  ابتلا و فوتی ها و کلا کرونا زیاد بدونن و فقط بهشون از روزای خوب اینده  بگیم .اینم پنکیک تیارا و ویانا خانوم که خدایی خوش مزه بود البته با  همکاری و نظارت مادر.»

  منوچهر هادی و سالگرد ازدواج

درست است که روزهای شیوع کرونا هوش و حواس را از همه گرفته اما معجزه عشق  را نباید هیچ وقت فراموش کرد. منوچهر هادی با انتشار یک عکس خانوادگی از  عشق و چهار سالگی آن نوشته است:« بیست اسفند چهارمین سال زندگی مشترکمان.  برای همه خانواده های سرزمینم روزهای خوب و آرامی را آرزو میکنم» 

وریا غفوری و عکس سه نفره

وریا غفوری کاپیتان آبی پوشهای پایتخت هر چند روز یک بار در صفحه  اینتساگرامش یک عکس خانوادگی منتشر می‌کند و هر بار هم یک کپشن متفاوت برای  آنها می‌نویسد. او این بار نوشته:«برای کسی که خیلی از سالهای عمر را در  خرافه و خیال،راه را اشتباه رفته تعصب کور آسان‌ترین شیوه برای تحمل و  پنهان کردن حماقتش است.» 

بهنام بانی و نابود کردن کرونا

بهنام بانی خواننده محبوب پاپ کرونا را نابود می‌کند البته در یک ویدیوی با  مزه. بانی با انتشار این ویدیو از طرفدارانش عاجزانه درخواست کرده از خانه  بیرون نروند تا کرونا را شکست بدهیم و سال جدید را با پیروزی جشن بگیریم.  او با انتشار ویدیویی نوشته:« عاجزانه از همگی تقاضا میکنم به نوبه خودم که  بیرون از منزل نرید دیگه حتی‌ برای کارای ضروری هم نباید برید یه مدته کمه  و زود تموم ‌میشه اما همه باید تحمل و نکات بهداشتی رو‌ رعایت کنیم،واقعاً  یک نفر میتونه ناخواسته خیلی هارو مبتلا کنه و با این موضوع کل دنیا داره  میجنگه اما ما هنوز خیلی ساده گرفتیمش،خواهشاً هر جای ایران که هستید از  خانه بیرون‌ نرید.به امید اینکه هرچه زودتر و در شروع سال جدید بتونیم شکست  بدیم این ویروس رو ‌و‌ سلامتی وشادی برگرده به دل هممون،الهی آمین. ممنون  از ویدیو ها و دابسمش هایی که میفرستید،تقدیم به همه اقشار جامعه مخصوصاً  پزشک ها و پرستارهایی که این روزها تو‌میدان جنگ دارن با زندگی و این  اسمشو‌نبر لعنتی میجنگند،همینطور همه عزیزانی که تو شغل های مرتبط زحمت  میکشند تو این روزها،امیدوارم که این اموشن طنز ‌بتونه دقیقه ای شادتون کنه  تو‌ این‌ روزهای پایانی سال ۹۸. اونجایی که ویدیو‌ کُند میشه عالی‌بود  .دارم میرم کرونارو نابود کنم‌با قرص قمر۲»