شگفت انگيزها

نخ دندان اورال بی مدل سوپر فلاس اورتودنسی Oral-B Super Floss

از {{model.count}}

نخ دندان اورتودنسی اورال بی

تعداد
نوع
185,000
138,000 تومان
تخفیف
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

هر نخ دندان ارتودنسی اورال-بی مدلSUPER FLOSS شامل سه قسمت 1)ابتدایی سخت 2)میانی اسفنجی و 3) انتهایی عادی می باشد.1)ابتدا نخ دندان را از قسمت ابتدایی سخت آن وارد فضای بین دندانی کنید.2)نخ دندان را در همین جهت تا رسیدن به قسمت میانی اسفنجی بکشید.3)نخ دندان را به شکل حرف C در گوشه های یک دندان بکشید و سه بار در جهت بالا/پایین حرکت دهید تا مواد غذایی و اضافات بطور کامل تمیز شود.4)بر عکس روند بالا را برای دندان مجاور انجام دهید.5)نخ دندان را بیرون کشیده و برای تمام دندان ها این فرایند را تکرار نمایید.این روش را برای تمیز کردن فضای بین دندان و براکت هم می توانید انجام دهید.

محصولات مرتبط

بررسی
نخ دندان ارتودنسی اورال-بی مدلSUPER FLOSS برای تمیز کردن پلاک، بریجها و فواصل بین دندان بسیار ایده‌آل است. این مدل نخ دندان oral b دارای مقاومت زیاد و مناسب برای دندان های ارتودنسی شده است و در هنگامی که نخ دندان ارتودنسی اورال-بی مدلSUPER FLOSS را بین دندانهای ارتودنسی شده می‌کشید به هیچ عنوان قطع نمی‌شود.
نخ دندان کشیدن روزانه بخش مهمی از مراقبت‌های بهداشت دهان و دندان برای کمک به از بین بردن پلاک در نواحی است؛ در صورتیکه که مسواک اورال بی یا هر مسواک دیگر، به طور کامل نمی‌تواند بطور کامل به این نواحی دسترسی پیدا کند. با نخ دندان کشیدن اصولی و درست می‌توان از پوسیدگی دندان ها جلوگیری کرد.
انجمن دندانپزشکی آمریكا تمیز كردن روزانه بین دندانها نخ دندان توصیه کرده است. نخ دندان ارتودنسی اورال-بی مدلSUPER FLOSS از ایجاد پلاک، حفره و  عفونت های لثه جلوگیری می‌کند. پلاک حاوی باکتری‌هایی است که از غذاهای باقیمانده یا قند موجود در دهان شما تغذیه می‌کند، هنگامی که این اتفاق می‌افتد، اسیدی را آزاد می‌کند که می‌تواند پوسته بیرونی دندانهای شما را بخورد و باعث ایجاد حفره شود.
نخ دندان ارتودنسی اورال-بی مدلSUPER FLOSS فواصل بین دندانهای شمارا از هرگونه ماده غذایی پاکسازی می‌کند.
نخ دندان ارتودنسی اورال-بی مدلSUPER FLOSS توانایی برداشتن پلاک از روی دندان را دارد بطوریکه به تنهایی مسواک نمی‌تواند پلاک‌های بین دندان شما را برطرف کند. درصورتی که پلاک‌های در امتداد لثه از بین نروند، منجر به عفونت و بیماری لثه می‌شود؛ و اگر این تارتارها بر روی دندان شکل بگیرند، فقط با مراجعه به دندانپزشک قابل جدا شدن هستند و باید هزینه‌های گزاف دندانپزشکی را نیز تحمل کنید؛ با خرید نخ دندان ارتودنسی super floss بعد از هربار مسواک زدن، نخ دندان بکشید

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...