با  توجه به وجود انواع کاندوم ، انتخاب یک کاندوم مناسب بر خلاف آنچه تصور  می‌کنید، کار خیلی ساده‌ای نیست. در اینجا قصد داریم بر اساس مهمترین  معیارها به شما برای خرید کاندوم کمک کنیم.

انتخاب  کاندوم به معیارهای مختلف وابسته و بر اساس نیاز مختلف قابل تغییر است.  اما همیشه یک مدل از کاندوم وجود دارد که برای همه کاربردی است و آن هم  چیزی نیست جز کاندوم ساده.

با  خرید کاندوم ساده که به آن کاندوم کلاسیک نیز گفته می‌شود، علاوه بر اینکه  رضایت شما از برقراری رابطه زناشوئی حفظ می‌شود، بالاترین درصد جلوگیری از  بارداری را تجربه خواهید کرد. پس اگر تجربه زیادی در رابطه جنسی ندارید یا  شریک رابطه جنسی خود را به خوبی نمی‌شناسید انتخاب کاندوم ساده بهترین  گزینه برای شما است.
 

خرید کاندوم

انتخاب انواع کاندوم

همانطور که گفته شد کاندوم آقایان دارای تنوع زیادی است اما اگر بخواهید می‌توانیم به شکل کلی آنها را به چند قسمت کلی تقسیم کرد:

کاندوم ساده محبوبیت فراوانی دارد و فروش بالایی در ایران و جهان دارد. این کاندوم  مناسب همه نوع آلت تناسلی است. کاندوم نازک نوع دیگری از این دسته کاندوم  است.

کاندوم خاردار باعث افزایش میل جنسی در زن شده و ارگاسم بهتری را در شریک جنسی شما ایجاد  می‌کند. بنابراین برای لذت بخشیدن به شریک خود می‌توانید از این نوع  کاندوم استفاده کنید.

کاندوم فضایی نیز نوعی از کاندوم  خاردار هستند که ویژگی‌های بیشتری دارند. در این نوع کاندوم از ژل  لوبریکانت بیشتر استفاده می‌شود.

کاندوم تاخیری بیشتر مورد نظر آقایان است و با داشتن لیدوکائین زمان انزال را به تاخیر  می‌اندازد. کاندوم تاخیری دارای زمان‌های مختلفی برای تاخیر در انزال است  که به حجم استفاده شده از لیدوکائین در آن وابسته است.

توجه: از ترکیبهای مختلف کاندوم  خاردار  و کاندوم تاخیری مدل‌های مختلف دیگری نیز ایجاد می‌شود که می‌توان به  کاندوم شیاردار ، کاندوم چند منظوره اشاره کرد.

انتخاب سایز کاندوم

برای  اکثر ایرانی‌ها سایز آلت آقایان مهم است. در اصل آقایان فکر می‌کنند  هرچقدر سایز آلت آنها بزرگتر باشد، برای شریک جنسی‌شان جذاب تر و خوشایندتر  است این باور غلط است و شاید بهتر است بدانید چیزی که باعث تحریک بیشتر  واژن می‌شود قطر آلت تناسلی است و نه طول آن.

  • کاندوم کوچک – ۴۴ میلی‌متر (عرض) در ۱۶۰ میلی‌متر (طول)
  • کاندوم متوسط – ۵۰ میلی‌متر (عرض) ۲۰۰.۶۶ میلی‌متر (طول)
  • کاندوم بزرگ – ۵۳ میلی‌متر (عرض) ۲۰۰.۶۶ میلی‌متر (طول)
  • کاندوم فوق‌العاده بزرگ – ۵۷.۱۵ میلی‌متر (عرض) ۲۰۵.۷۴ میلی‌متر (طول)

سایز کاندوم

کاندوم کوچک برای افرادی است که تازه به بلوغ رسیده یا سایز آلت آنها کوچک است پیشنهاد می‌شود.

کاندوم متوسط سایز استاندارد یا معمول کاندوم است که اکثر برندهای داخلی و خارجی آنها را تولید می‌کنند و مناسب سایز آلت آقایان است.

کاندوم بزرگ سایز نسبتا محبوبی است که برای افرادی پیشنهاد می‌شود که سایز آلت تناسلی آنها کمی بلندتر یا کلفت‌تر از سایر افراد است.

کاندوم ایکس لارج یکی از سایزهای خیلی بزرگ است که برای افرادی استفاده می‌شود که اندازه سایز آلت آنها بیش از اندازه و به صورت غیرمعمول بزرگ باشد.

کاربرد کاندوم

قرار نیست شما همیشه از یک مدل کاندوم استفاده کنید. یکی از کاربردهای اصلی کاندوم بجز جلوگیری از بارداری، تنوع بخشیدن به رابطه جنسی و افزایش لذت جنسی است. در نتیجه در دوره‌های مختلف زمانی از مدل‌های مختلف کاندوم استفاده کنید.

کاندوم‌ها علاوه بر مواردی که در بالا به آنها اشاره شد مدل‌های دیگری دارند که به صورت کوتاه در اینجا به آن اشاره می‌شود:

کاندوم طعم‌دار: این نوع از کاندوم مناسب افرادی است که علاقه‌مند به رابطه دهانی هستند.  بدنه این نوع کاندوم آغشته به طعم دهنده‌های مختلفی از جمله انواع میوه‌ها  یا شکلات یا موارد مشابه است.

کاندوم رنگی: کاندوم‌های رنگی بیشتر جنبه فانتزی دارد و برای افرادی که دوست دارند تنوع  به رابطه خود بدهند مناسب است. کاندوم شبرنگ یا شب تاب هم وجود دارد که در  تاریکی قابل مشاهده است.

قیمت کاندوم

قیمت کاندوم به طور کلی در یک بازه کلی تعریف می‌شود:

بسته به نوع کاندومی که انتخاب می‌کنید قیمت مصرف کننده آن از 8 هزار تومان تا 25 هزار تومان است.

در نظر داشته باشید تعداد کاندوم‌ها در بسته های استاندارد ۱۲ عددی عرضه می‌شود؛ اما در برخی مدل‌ها تعداد کمتر یعنی 3 عددی هم وجود دارد.

در مورد کاندوم فضایی  تعداد کاندوم در هر بسته یک عدد است.

خرید کاندوم

برای خرید کاندوم راه‌های مختلفی وجود دارد، از جمله جاهایی که می‌توانید با مراجعه به آن به خرید کاندوم بپردازید عبارت هستند از:

دلایل اینکه چرا اکثرا ترجیح می‌دهند از روش خرید کاندوم اینترنتی استفاده کنند.

همه  این مراکز برای شما در دسترس هستند تا بتوانید کاندوم مورد نظر خود را  خریداری کنید. در نظر داشته باشید که خرید کاندوم در ایران یک نوع تابو است  پس از مراکزی خرید کنید که به سادگی و بدون دردسر بتوانید اطلاعات آن را  مطالعه کنید و با استفاده از راهنمای خرید کاندوم بهترین گزینه را برای خود  انتخاب کنید.

پیشنهاد ما برای اینکه بتوانید با خیال آسوده بهترین کاندوم را خریداری کنید فروشگاه  اینترنتی www.sebedo.ir است چرا که به شکل محرمانه می‌توانید کاندوم خود را با بهترین قیمت و کیفیت سفارش داده و در مدت زمان کوتاهی آن را درب منزل تحویل بگیرید.